Na ktorý kočík je možné upevniť vajíčko Cybex Cloud Z2 i-size?

Zodpovedané
17. júl 2023

Ahoj,

pri prvom dieťati som mala Camarelo Sevilla a bola som veľmi spokojná. Kočík už doslúžil a potrebujem nový.

Moje požiadavky:

  • s veľkou vaničkou,
  • s dobrou a použiteľnou športovou verziou s otáčaním v oboch smeroch a úplným ľahom,
  • zvládne terén - bývame na dedine,
  • aby sa dalo na neho upevniť vajíčko Cybex Cloud Z2 i-size.

Ďakujem

Ahoj,

pozri si Raf-Pol Axel, ktorý má extra priestrannú hlbokú vaničku s polohovaním. Jeho plne odpružená konštrukcia je vybavená bezúdržbovými kolesami s penou plnenými pneumatikami, ktoré nemusíš dofukovať a ani im nehrozí defekt. Kočík je vhodný na nerovný terén dediny. Otočná rukoväť nastaviteľná vo výške od 78 do 120 cm je vhodná pre rôzne vysokých rodičov. Môžeš naň nasadiť autosedačku známejších značiek s koncovkou typu Maxi-Cosi, takže Tvoja autosedačka - tzv. vajíčko Cybex Cloud Z2 i-size, bude sedieť.

Podobným kočíkom je bratský model Raf-Pol Alu Way.

Britax Smile III je síce dopredajový predchodca novšieho modelu Britax Smile 4, no je určený pre stredne vysokých a vyšších rodičov, ktorí sa pohybujú po mestskom povrchu a aj po nerovných cestách dediny. Zaujme jednoduchým zložením spolu s nasadeným športovým sedením na konštrukcii. Nie je potrebné ani hľadať miesto, kam kočík oprieť, pretože v zloženom stave stojí sám. Priestranné športové sedenie patrí na trhu k tým priestrannejším a je možné ho napolohovať do úplne rovného ľahu.

Prípadne si pozri aj Riko Basic Plus. Je to cenovo dostupný kombinovaný kočík pre rodičov, ktorí nevyžadujú extra funkcie či neuveriteľný dizajn.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally