Náhradné kolesá na starší model kočíka - CAM MBX-6

Zodpovedané
2. mar 2020

Ahoj Eli,

mame kocik CAM MBX-6 ako zalozny kocik u rodicov, aby sme sa nemuseli stale presuvat aj s kocikom. Rozmyslali sme nad vymenou koliesok, kedze su uz opotrebovane, ale ide o starsi model (cca 10 rokov) a zatial sme nenasli nic, kde by sa dali objednat. Je mozne niekde zohnat kolieska ako nahradny diel?

Ahoj,

no, toto je ozaj starší model kočíka a nové kolesá naň už jednoznačne nezoženieš. Odporučím však pozrieť bazáriky, či niekto takýto starší model nepredáva za symbolickú cenu, nerozpredáva na diely, príp. nedaruje…
Z takého by som tie kolesá vzala a zvyšok nechala pre prípad, že sa pokazí ešte niečo iné.

Inak ostáva už iba nejaký iný, hoc i bazárov starší, kočík kúpiť miesto tohto. Ale zachraňovať takýto starší kúsok silou mocou by som asi moc neodporučila. Postupne odídu aj iné súčasti.

Cam MB X6

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli