Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Názor na športový kočík Muuvo Quick - stojí za 334 eur (ako doplnkový, na výlety)?

Zodpovedané
21. okt 2019

Ahoj Eli,

chcela by som ťa veľmi pekne poprosiť o tvoj názor na kočík Muuvo Quick. Novinkou pre tento rok je, že sa dá kúpiť už samostatne len športová časť - našla som najlacnejší za 334€. Zháňam športiak na výlety, častý prevoz autom, s väčšou nosnosťou ale ľahký, s priestranným košíkom, aj do mierneho terénu, s naozaj cloniacou strechou, odpojiteľnými kolesami, a tento to všetko spĺňa presne tak, ako by som si predstavovala.

Pôvodne som neplánovala dať za ďalší športiak viac než 200€, keďže ho chcem používať len ako doplnkový kočík na výlety, preto chcem vedieť, či stojí za tú cenu. Nikde neviem nájsť nejaké recenzie naň, tak skúšam, či by si mi nevedela poradiť.

Ďakujem vopred za odpoveď 😊

Ahoj!

Podľa mňa, na svoju cenu, je Muuvo Quick kočík uchádzajúci. Fajn váha, skladanie, strieška, ok kolesá. Problém vidím v lôžku, čo nie je nejaké extrémne dlhé - takže je to kočík, čo je lepšie kúpiť pre menšie dieťa, napr. 6-8 mesiacov nech aj poslúži nejakú tp dobu, aspoň do 2 rokov. Mimo toho, príde mi fajn skôr na denné používanie - skôr kvôli tomu, že na občasné používanie a výlety by som ja osobne preferovala niečo ešte menšie, ešte skladnejšie, čo možno najjednoduchšie. Ak ale otočné sedadlo vyžadujete, ok, prečo nie. Podobným, no ešte lacnejším, by však bol skôr Moon ReSea Sport (už okolo 270 eur) - celková funkcionalita je fakt veľmi blízko.

Ak vyslovene nie je nutné otočné skladanie, pouvažuj skôr nad ultraskladným kočíkom (fakt skôr typu Kinderkraft Grande), alebo potom fakt ultraskladným (niečo ako Cybex Eezy S+).


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.