Noordi kočíky - názor na značku

Zodpovedané
26. aug 2020

Dobrý deň,

Prosím aký máte názor na túto značku kočíkov?

Ďakujem

Ahoj,

litovská značka Noordi je za mňa dizajnovo podarená a aj ich marketingový prístup - kočíky vhodné do severských podmienok - sa mi páči.

No realita, najmä u športovej časti, sa ukazuje byť podľa recenzií (aj zo zahraničia) skôr iná. Pomerne často sa niečo pokazí, kočík ťahá do strany, plus športová časť býva nemotorná, nie tak praktická, a preto by som ja osobne až tak veľmi túto značku neodporúčala. Celkovo sú to tiež kočíky nie veľmi skladné.

Možno to postupne zlepšujú/zlepšia, ale zatiaľ mi nepríde hodná tých peňazí. Ako čisto hlboké kočíky by boli asi aj OK, ale viac za mňa nie - a v hlbokej verzii sa moc nepredávajú. V podobnom štýle nájdeš aj lepšie značky v ponuke.

Noordi Sole II

Noordi Fjordi 2016

Noordi Sole

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli