Nuna Tavo, Joie Mytrax, alebo aký pohodlný športiak pre dcéru, čo vo vaničke 2x denne spáva?

Zodpovedané
23. mar 2020

Ahoj,

chcem ťa poprosiť o radu. Neviem sa rozhodnúť, aký športový kočík si vybrať. Už dlho zvažujem, nakoľko mala ma 9 mesiacov a počas dňa 2x spí v hlbokom kočíku. Rada by som jej kúpila nejaký pohodlný sportiak, tiež nech má slušné jazdné vlastnosti, keďže bývame na kopci. Zvažovala som teda Joie Mytrax, len jeho vzhľad ma veľmi nezaujal 😣, tak stále niečo hľadám. V tvojej poradni som sa dočítala o Nuna Tavo a ten sa mi celkom páči.

Budem vďačná aj za iné odporúčania.
Ďakujem.

Ahoj,

ak je malá ešte taká malá a prechádza z hlbokej vaničky, tak za mňa je Nuna Tavo v podsate perfektným kandidátom. Jazdne super - jazdí mäkko. Plus úžasné polstrovanie a sedadlo prispôsobené pre pohodlie dieťaťa. Ja som určite za.

Nuna Tavo

Keby si predsa len chcela ešte iné možnosti, ja by som pozrela aj na Mutsy Nexo - o trošku menší no tiež super pohodlný a pekný športový kočík.

Mutsy Nexo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli