Otočný, široký športiak na zimu pre dieťa, ktoré spí len na brušku? Nemožné nájsť!

Zodpovedané
16. sep 2019

Ahoj!

Som už zúfalá z hľadania kočíka. Nevedeli mi poradiť ani na predajni s kočíkmi, tak snáď sa moje srdiečko ukľudní tu.😊

Môj malinký má pol roka, inak ako na brušku ani nezaspí, a tak hľadáme kočík:

  • otočný v oboch smeroch
  • polohovateľný do úplného ľahu
  • otočný v smere a proti smeru jazdy
  • veeeľmi široký kvôli spánku na brušku (veľa kočíkov má na bokoch také vyvýšenine a v tom spať nevie)
  • kolesa vhodné do terénu, nie len do mesta
  • polohovanie opierky nožičiek
  • vhodny na zimu
  • skladanie spolu so športovou časťou, nie osobitne konštrukcia a športiak

Ďakujem krásne za pomoc! Už neviem naozaj kde hľadať, hádam že kočík ani mať nebudeme 😏

Ahoj,

za mňa, z toho čo píšeš, je jednoznačným v tomto prípade Britax Go Big. Široký, do ľahu polohovateľný, s perfektným odpružením i jazdnými vlastnosťami, na zimu i do terénu. Za mňa zo všetkých kočíkov je absolútne jasným pre tvoje potreby práve tento. Problémom by tu mohlo byť, že čosi aj stojí - teda, nie je to lacný kočík. Pomôcť by však mohla nejaká akcia, alebo možno sa nejaký nájde aj na bazáriku. Ťažko povedať.

Britax Go Big2

Ak by peniažky boli problém, teoreticky by mohol poslúžiť aj lacnejší Bebetto Nico, v prípadnej verzii Nico Shine s nenafukovacími kolesami tiež veľmi fajn.

Nie je to - ani zďaleka - to isté, ale čo sa týka polohovania do ľahu, terénneho výkonu a relatívnej priestrannosti sedadla, dalo by sa. Bočnice, úplne na krajoch však sú mierne vyvýšené, ale tak príde mi, že by sa v ňom na brušku dalo spať (rovnej plochy je taktiež dosť).

Bebetto Nico

Bebetto Nico Plus

Za mňa každopádne - investícia do Go Big-u sa absolútne oplatí a to nielen čo sa týka funkcií a jazdy - časť sa vám predsa pri neskoršom predaji vráti. A pri tomto, tak obľúbenom a kvalitnom modele, nepochybujem, že sa ho predať po dopoužívaní podarí.

Jedine, že by ste si ho nechali na ďalšie 😉

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli