Otočný športový kočík s nafukovacími kolesami na jeden denný spánok - skladnosť nehrá rolu, do 250e

Zodpovedané
5. jún 2020

Ahoj🙂

Zúfalá mamka prosi o radu... Hľadám športový kočiar - nafukovacie kolesá, skladnosť nie je podstatná, ktorý sa dá dať aj do protismeru, do úplného ľahu, s dlhšou strieškou. Pre 7mesačného spiaceho v kočiari jeden denný spánok. Do 250 eur.

Ďakujem velmi

Ahoj,

ak skladnosť neriešiš, ale nafukovacie kolesá a cena do 250 eur sú hlavnými prioritami, tak celkovo dobre vychádza u mamičiek otočný model Bebetto Nico. Za mňa oko kompromis, ak beriem do úvahy tie dve hlavné kritériá.

Bebetto Nico

Iba o trochu drahší by potom bol Joie Versatrax. To je menšia, ľahšia voľba s kolesami s pneumatikami plnenými penou.

Joie Versatrax

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli