Oyster Zero 2018 - ako upevniť nánožník?

Zodpovedané
7. jan 2019

Dobrý deň,

vedeli by ste mi poradiť, kde sa upevňuje hore nánožník? Na bokoch sú čierne popruhy s cvokmi, ak odopnem cvoky, neviem o čo to tam pripnúť, aby to bolo pevné. Dali sme o popruh na boku striešky. Neviem, či to je dobre.

Ďakujem

Ahoj,

stabilné upevnenie nánožníka Oyster Zero od Babystyle by malo zaisťovať najmä to, že sa prevlieka na detské madlo. Na to sú po bokoch cvočky. Ak nájdeš po strane aj malé popruhy s cvočkami, tieto je potrebné prevliecť len okolo tyčí pod strieškou (no to je obvykle vec, ktorú skôr nájdeš na univerzálnych nánožníkoch, ako napríklad od značky Pinkie, ktorá je pre tento model tiež vcelku obľúbená). Ak myslíš cvočky úplne hore, ktorým nevieš nájsť miesto, tie by som skúsila pripnúť o tie cvočky, ktorými je sedák pripojený o hliníkovú konštrukciu (tie predtým rozopni). Nánožník na Oyster nie je práve z tých najpevnejších, tak by som neočakávala úplnú nepohnuteľnosť, no pri dobrom nasadení by mal poslúžiť dostačujúco. Prikladám fotografiu, na ktorej sa mi zdá, že je to vidno o čosi jasnejšie. Prajem veľa šťastia, nech to ide ľahko, a všetko dobré!

Babystyle Oyster Zero

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli