Páči sa mi športiak Oyster Zero a jeho široké sedenie, ale bojím sa koliesok. Aké sú? Existuje alternatíva s nafukovacími?

Zodpovedané
14. jan 2021

Prosim, zvazujem kupu tohto sportoveho kocika - je siroky a to potrebujem, splna viacmenej vsetky poziadavky, ale odradzaju ma kolieska. Niekto pise, ze hrkotaju, niekto nie. Najradsej by som taky typ kocika len nafukovacie kolesa. Existuje nieco take - a ake su tie kolieska na oyster zero?

Ahoj,

kolesá na Babystyle Oyster Zero sú penové. Ja osobne som ho mala hneď ako vyšiel. Nekupovala som kočík do ťažkého terénu - a bola som s kolesami i odpružením veľmi spokojná. Nemala som pocit, že by hrkal a chodili sme bežne cez trávu. Takže z môjho pohľadu je to fakt super, hlavne mestský kočík, ktorého prednosťou je okrem širokého sedadla aj ľahučké ovládanie, skladanie, nízka váha a super strieška. Plus ten dizajn, ale to je individuálne.

Babystyle Oyster Zero

Nezabudni, že to terénny kočík nie je. Nafukovacie kolesá a taký typ kočíka tiež spolu nepôjdu. Ak sa pozrieš na váhu Oysteru, je to ľahučký mestský typ. Pozri si Casualplay LOOPi Allroad.

Casualplay LOOPi Allroad

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli