Pasuje autosedačka Joie i-Gemm 3 na kočík Joolz Geo3?

Zodpovedané
31. okt 2023

Ahoj,

mám kočík Joolz Geo3.

Je kompatibilný s autosedačkou Joie i-Gemm 3?

Je táto sedačka kvalitná, pohodlná a porovnateľná so značkami Cybex, Maxi Cosi?

Ďakujem

Ahoj,

áno, konštrukcia Tvojho kočíka Joolz Geo3 je pri použití adaptérov kompatibilná s autosedačkou – tzv. vajíčkom Joie i-Gemm 3.

Joie i-Gemm 3 je kvalitné a bezpečné vajíčko, ktoré v testoch ADAC dosiahlo z bezpečnosti známku 1,5. Je kvalitou porovnateľné s inými známymi autosedačkami - Cybex a Maxi-Cosi.

Joie i-Gemm 3 má dobre riešenú vložku so slnečkou strieškou, ktorá má zabudovanú ochranu UPF 50+. Oproti stašiemu modelu má nové výplne a novú deliteľnú vložku s vylepšenou ergonómiou, vďaka ktorej priebežne prispôsobíš priestor autosedačky rastúcemu dieťaťu. Má dlhú výdrž a je schválená do 85 cm alebo 13 kg. Odporúčam používať spolu s otočnou isofixovou základňou, na ktorú sa počas sekundy naklikne a môžete vyraziť. V prípade použitia bázy i-Encore™ môžeš využiť jej otočnú funkciu a tiež neskôr pokračovať s nadstavbou i-Harbour™. Takto sa ešte zvyšuje bezpečnosť použitia v aute.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally