Pasuje nánožník na vaničku kočíka Valco Baby Snap 4 Trend?

Zodpovedané
19. sep 2022

Ahoj,

zvažujem kúpiť vaničku na Valco Baby Snap 4 Trend športový kočík, ktorý mám po prvom synovi. Kočík mi veľmi vyhovuje a chcela by som s ním pokračovať pri ďalšom bábätku.

Pasuje nánožník na vaničku dobre?

Zdá sa mi, že je tam veľká medzera medzi strieškou. Čakáme jesenné bábo a nechcem, aby mu tam fúkalo.

Treba raincover kúpiť originál, alebo stačí nejaký univerzálny?

Dá sa každá vanička stlačiť?

Aké adaptéry potrebujem na vajíčko, keď máme Joie i-level?

Ďakujem

Ahoj,

hlboká vanička Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade je funkcionálne jednoduchšia. Jej strieška nie je XXL rozmerov ako to je u športovej nadstavby. Má väčšiu medzeru ako iné vaničky, ktoré majú dlhšiu striešku. Vanička nemá nánožník, ale kryt. Ten sedí dobre. Hlbokú vaničku zložíš na placku.

Pláštenku do dažďa môžeš kúpiť buď originálnu alebo univerzálnu, je to na Tvojom rozhodnutí.

Pre overenie kompatibility autosedačky Joie i-level s kočíkom Valco Baby napíš do našej MK Poradne o autosedačkách.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally