Pasujú kolesá z Cybex Priam 3 na Cybex Priam Platinum?

Zodpovedané
13. feb 2023

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kolies.

Pasujú kolesá z Cybex Priam 3 na Cybex Priam Platinum (2019)?

Ďakujem

Ahoj,

zadné kolesá s priemerom 30 cm sú kompatibilné na všetkých ročníkoch Cybex Priam. Rozdiel je v priemere predných kolies, ktoré sa v roku 2019 zmenili. A to z pôvodných 19 cm na o čosi väčšie - 20 cm. A tie Ti už sedieť nemusia.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally