Pasujú nové vaničky Cybex Priam 2022/2023 na podvozok Cybex Priam 2019?

Zodpovedané
18. júl 2023

Ahoj,

mám podvozok Cybex Priam 2019 a chcela by som novú vaničku. Kúpiť sa dajú len s rokom výroby 2022/2023.

Ak by som si kúpila adaptéry, pasovalo by mi to?

Ako je to s poťahom na športovú časť?

Ďakujem

Ahoj,

všetky hlboké vaničky, aj tie staršie sú kompatibilné so všetkými podvozkami. Len u nového Cybex Priam 4 (2022 - doteraz) nebudú staršie vaničky uchytené na výškových adaptéroch, ktoré sú súčasťou nového modelu. Budú položené nižšie (rovnako ako u Cybex Priam 3 - 2019 až 2021).

Priania mamičiek však boli vypočuté a mamičky majú možnosť zakúpiť si - adaptér Priam 2021 pre nakliknutie novej hlbokej vaničky (Carry cot). Tieto adaptéry zaistia bezproblémové nakliknutie nového modelu hlbokej vaničky aj na starší model podvozku Priam.

Športové sedadlá ako celok sú tiež kompatibilné. Jediné, čo kompatibilné nie je, tak sú poťahy. Nové od roku 2022 nenasadíš na 2021 a staršie, pretože sú rozdielne zaoblené.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally