Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

Patron Fenix-G 4C, teda podvozok Delta-4C so sedadlom Vario G a hlbokou vaničkou Figo nie je zlá voľba. Priestranná hlboká i športová časť sú veľmi fajn spravené, dizajn je funkčný a vcelku aj ľúbivý. Mne osobne však trochu vadí na typ nečakane vysoká váha. Pri ich držaní mi však ani neprišli, že by boli nejak extra vysoké. Zaujímavou info by mohlo byť aj, že to nie je taká rozšírená ani obľúbená značka, čo Concord i Britax sú, a preto hodnota druhých spomínaných kočíkov aj neskôr bude vyššia (rozumej - nepredáš ho veľmi váhodne, zatiaľ či taká investícia do Britaxu sa ti čiastočne vráti kvôli jeho výhodnému predaju po dopoužívaní).

Concord Wanderer/ Camina je podľa mňa o čosi ľahší a hlavne mäkší kočík, aj keď stále nie vysoký. Príde mi pohodlnejší a prirodzenejší na manipuláciu, ako aj, ako som spomenula, hodnotnejší aj neskôr. Ak by si kupovala používaný, daj pozor, aby si nekúpila pristarý/rozheganý kus. Odporúčam tiež pozrieť outlet Kiido, kde som videla pár výpredajových kusov.

Myslím, že to sama vieš - samozrejme najlepšou možnosťou je Britax Go Big. Neskutočná ovládateľnosť, priestor, pohodlie pre rodiča i dieťa… Preto rten kočík toľko stojí, lebo si to “môže dovoliť”. Viem, že je to investícia, ale zasa ona sa ti z časti (minimálne z polovice, ak nie viac) vráti, a za ten komfort to niekedy stojí. Kočík predsa budeš používať denne - do čoho iného sa oplatí toľko investovať.