Peg-Pérego Book Scout - aký je a aké sú rozdiely v rade Scout?

Zodpovedané
5. feb 2019

Ahoj,
prosím, aký je rozdiel medzi týmto kočíkom a ďalšími z rady Scout od Peg-Pérega? Potrebovala by som, aby bol kočík pevný, mal čo najväčšiu vanicku a otočné sedadlo športovej časti. Z akého materialu sú kolesá? Penové alebo aj potiahnuté gumou? A prosím, aká je dĺžka športovej sedačky? Prepáč za toľko otázok, zatial v tom nemám prehľad, ďakujem 😇

Ahoj,

nemáš sa prečo ospravedlňovať 🙂 Peg-Pérego Book Scout sám o sebe je športovým kočíkom, a ostatné uvedené typy z rady Scout sú rôznymi možnosťami jeho kombinácie (setov). Takže Elite, XL či Pop Up za Scout uvádzajú typ vaničky dodávanej v sete, ktorý si tiež môžeš aj po svojom vyskladať.

Peg-Pérego Book Scout

Peg-Pérego Book Scout Elite

Peg-Pérego Book Scout XL

Peg-Pérego Book Scout Pop Up

Čo sa samotného Scout týka, myslím, že s pevnosťou nebudeš mať problém, vyslovene nejaká hrkálka to nie je. Kolesá sú pogumované a aj napriek odpruženiu by si však mala byť pripravená na to, že je to tvrdý kočík. Nanešťastie, lebo trojkolky sú často terénnejšie. Nehovorím, že nejakú trávu a nerovnosti neprejde, ale budeš to ty (aj dieťatko) cítiť, a tiež niekedy aj počuť, najmä na plastových častiach a spojoch. Sedačka je dlhá približne 88 cm, čiže nie je z tých najdlhších (ale ani to nie je nejaká katastrofa). Vaničky Peg-Pérego nie sú extra veľké (napriek XL v názve), ale za to sú pohodlné a okrem Pop Up typu (ktorý je praktický skladací) sú tiež využiteľné v aute na cestovanie.

Ak by si sa chcela obzrieť ešte po niečom podobnom, skús sa inšpirovať modelmi ako Baby Jogger City Premier, Britax Go Big, Cybex Priam, Easywalker Mosey+, Koelstra Mambo Daily, X-Lander X-Move či ABC Design Turbo 4.

Baby Jogger City Premier

Britax Go Big2

Cybex Priam 3

Easywalker Mosey+

Koelstra Mambo Daily

X-Lander X-Move

ABC Design Turbo 4 2017

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli