Peg-Pérego Sí Completo vs Inglesina Zippy Light. Ktorý golfáč je kvalitnejší?

Zodpovedané
17. jún 2020

Zdravím,

zaujali ma dva golfové kočíky: Peg-Pérego Sí Completo a Inglesina Zippy Light. Ktorý by ste mi odporučili kúpiť? Ktorý je kvalitnejší z hľadiska materiálov a konštrukcie?

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

Ahoj,

Peg-Pérego Sì aj Inglesina Zippy Light sú oba fajn a u mamičiek sú to obľúbené značky/modely golfových kočíkov. Dokonca aj systém skladania je špecifický a podobný, takže aj tam sa zhodujú.

Ak by som si však vyberala ja, asi pôjdem do Peg-Pérega. Je trošku priestrannejší, s dlhšou opierkou nôh, a tak ti pohodlnejšie a dlhšie vydrží. Aj manipulácia je tu overene dobrá, takže ak si prosíš niečo kvalitnejšie, golfového typu, určite je to dobrá voľba, ktorá vydrží priestorom, ako aj spracovaním - aj u používaných kolesá vyzerajú stále dobre.

Peg-Pérego Sì

Inglesina zasa vedie spojenou rúčkou. To znamená jednoručné tlačenie. Takže ak by to bola priorita, vtedy treba ísť do Inglesiny.

Inglesina Zippy Light

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli