Petite&Mars Rover II verzus Petite&Mars Trails. Aké sú ich plusy a mínusy?

Zodpovedané
18. mar 2023

Ahoj,

hľadám novšie skúsenosti ohľadom kočíkov Petite&Mars Rover II a Petite&Mars Trails. Celkom sa mi kočíky páčia, ale u tejto značky som našla len staré recenzie a k týmto typom žiadne.

Ako to majú s odpružením, konštrukciou a kolesami?

Ako veľmi vydržia?

Tiež ma zaráža malá veľkosť vaničky pri type Trails.

Kočík by som chcela práve aj do ľahšieho terénu (rozbité cesty, ľahšie poľné cesty).

Ďakujem

Ahoj,

obidva kočíky sú si konštrukčne veľmi podobné a sú určené pre rodičov, ktorí sa pohybujú po nerovných cestách dediny.

Petite&Mars Trails má o pár centimetrov vyššiu chrbtovú opierku a teleskopicky nastaviteľnú rodičovskú rukoväť vo výške od 95 do 102 cm. Je vhodný pre nižších a stredne vysokých rodičov.

Oproti nemu má Petite&Mars Rover II odolnejšie nenafukovacie kolesá plnené gélom a väčšiu vaničku. Osobne by som volila skôr tento model do nerovnejšieho terénu rozbitých a poľných ciest.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally