Petite&Mars Up, Zopa Mion alebo Coto Baby Riva?

Zodpovedané
16. okt 2018

Ak z týchto troch (väčšie dieťa cca 3 roky, rezerva do auta)... tak ktorý?
Petite&Mars Up
Zopa Mion
Coto Baby Riva

Prečo + aj - ? Ďakujem veľmi pekne

Ahoj,

mojou osobnou preferenciou by z týchto troch bol Zopa Mion. Nielenže mi vyhovuje príjemný, moderný dizajn, ktorý je u neho jednoznačne plusom, ale aj koženkové detaily na rúčke, madle i poťahoch. Sedadlo pôsobí užšie, ale dostatočne priestranne, konštrukcia zasa dostatočne pevne a stabilne. Určite z nich má aj najlepšie riešenú striešku. Nevýhodou - ale táto nevýhoda sa opakuje aj u ostatných - sú malé kolesá a košík.

Zopa Mion

Výhodou Petite&Mars Up je určite nízka cena a rôzne farebné striešky na výber. Tvar striešky mi však subjektívne nevyhovuje - zadná plandavá časť robí kočík pôsobiaci nedotiahnuto. Konštrukcia nepôsobí príliš pevne a niektorým mamičkám sa po čase uvoľnila, preto ho určite ber jedine na hladké povrchy. Sedák tiež nie je extra priestranný, takže pre vyslovene trojročné dieťa by som ho neodporučila.

Petite&Mars Up.

Coto Baby Riva sa pýši vyššou nosnosťou, čo je určite pri staršom dieťati výhoda. Nie je zlou voľbou, aj keď pôsobí na mňa lacnejšie ako vyššie spomínaný Mion. Je však od neho o niečo širší, čo sa sedenia týka, takže by som ho z výberu úplne nevyhadzovala.

Coto Baby Riva

Na zváženie by som ešte odporučila modely ako Phil&Ted Go, Diono Traverze, Cosatto Woosh, Easywalker Buggy XS
, Jané Rocket, prípadne typovo málinko odlišný Baby Jogger City Mini Zip.

Phil&Teds Go

Diono Traverze

Cosatto Woosh

Easywalker Buggy XS

Jané Rocket

Baby Jogger City Mini Zip

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli