Petite&Mars Vario športiak - sadne na konštrukciu aj športová časť z Concord Neo?

Zodpovedané
27. júl 2020

Dobrý deň,

mala by som otazocku. Dočítala som sa, že na tento kočík pasuje autosedačka Jané či Concord bez adapterov. Čo sa ale týka športovej časti, myslíte, že by pasovala aj tá od Concord Neo? S kočíkom som vcelku spokojná, mám ho po prvej dcérke - ale mám menenú konštrukciu a napadlo mi, že ked pasujú "vajíčka", či športové časti nebudu ten istý systém.

Ďakujem 💝

Ahoj,

na P&M Vario, teda minimálne staršie typy, kde sedia aj autosedačky Concord skutočne dokážeš pripojiť bezadaptérovo aj iné nadstavby so systémom Pro-Fix.

Problémom by mohlo byť, že ťažisko na nich nie je počítané a jazda by sa mohla pre zmenu ťažiska zmeniť takisto. Môže sa horšie (ale naopak aj lepšie) dvíhať na obrubník, ovládať, držať na ceste. Ťažko povedať, kým človek neskúsi. Ja som tým len chcela, že fakt rátaj aj s možnosťou, že aj keď v teórii to môže sadnúť. V praxi to nemusí znamenať len zlepšenie. Takže vyslovene odporučiť ti to nemôžem.

Petite&Mars Vario

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli