Pevný, priestranný kočík pre 2,5 ročného?

Zodpovedané
2. okt 2018

Ahoj,
potrebovala by som poradiť kočík pre 2,5 ročného. Mal by byť pevný, mať dostatok miesta pre dieťa, a aj veľký úložný priestor na nákupy. Avšak určite by to nemal byť Maclaren.
Vďaka

Ahoj,

predpokladám, že pri 2,5 ročnom otočné sedadlo potrebovať nebudeš 🙂

Keby úplne náhodou áno, tak jedine Britax Go Big, Orbit Baby či možno Stokke Trailz.

Britax Go Big2

Orbit Baby G3

Stokke Trailz Terrain

Vráťme sa ale k neotočným - myslím že taký kočík využiješ skôr, a bude najmä skladnejší. Extra priestrannosť a pevnosť by mohol spĺňať Britax B-Motion či B-Motion Plus. Sedadlo u Pluska má až meter, takže s priestorom problém určite nebude. Nevýhodou by mohol byť mierny sklon sedadla aj v najvyššej polohe.

Britax B-Motion 4

Britax B-Motion 4 Plus

Kočíkom s extra širokým, priestranným sedadlom by mohol byť aj Oyster Zero, prípadne Baby Jogger City Mini GT. Z väčších kočíkov by som sa pozerala po značke Mountain Buggy. Ich sedadlá sú skutočne veľmi priestranné, rovnako ako aj nákupné košíky.

Babystyle Oyster Zero

Baby Jogger City Mini GT

Za zváženie stojí napríklad model Urban Jungle či +one s obrovským priestorom pre nákupy. Neradím golfový kočík, pretože tie, žiaľ, nemajú nákupný priestor veľmi objemný - ak by ťa golfky predsa len zaujímali, pozri na Jané Nanuq XL či Inglesina Trip.

Mountain Buggy Urban Jungle

Mountain Buggy +one (Plus One)

Jané Nanuq XL

Inglesina Trip

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli