Pevný športový kočík pre 23mes., 15,5kg dieťa. Je Camarelo Eos vhodný?

Zodpovedané
22. máj 2020

Prosim Vas, chcem sa poradit. Mam 23 mesacne dieta a ma 15,5 kg a chcem si kupit kocik Camarelo Eos. Je to dobra volba, alebo radsej po inej volbe siahnut? Chcem pevny kocik, a tento kocik ma pevnu konstrukciu. Prosim o radu.

Dakujem.

Ahoj,

za mňa Camarelo Eos pre veľké dieťa NIE. Má krátku chrbtovú opierku, ako aj ložnú plochu a nebude vám pohodlný resp. stačiť. Podobný, no priestrannejší športový kočík od tejto značky radšej pozri Camarelo Elix. Mne každopádne ani jeden nepríde vyslovene kvalita, skôr tá robustnosť, ale ak je to to čo hľadáš, tak potom radšej Elix. A ni jeden však nemá vyššiu udávanú nosnosť a ich klasickú - majú nosnosť 15 kg - ste už prekročili.

Camarelo Eos

Camarelo Elix

Ja by som sa po pevnej konštrukcii radšej pozrela skôr na niečo ako Baby Jogger City Mini GT2, alebo z lacnejších Britax B-Motion 3 Plus/B-Motion 4 Plus. Ale dizajnovo (asi aj cenovo) to bude pre teba niečo iné.

Baby Jogger City Mini GT2

Britax B-Motion 3 Plus

Britax B-Motion 4 Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli