Poradíš náhradu za Concord Camino?

Zodpovedané
6. dec 2023

Ahoj,

hľadám náhradu za 2-kombináciu Concord Camino, ktorý už doslúžil. Hľadám niečo s podobnými jazdnými vlastnosťami, kolesami, priestorom v športovej časti, nastaviteľnou rukoväťou. Chýbalo mi však odopínateľné madlo a dlhšia strieška. Vaničku potrebujem vzdušnú, vhodnú najmä na leto, športovú časť naopak skôr viac chránenú pred vetrom/zimou. Rada využijem aj bazárové modely.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

ak chceš podobný kočík, tak značka Concord je súčasťou značky Jané.

Také Jané Muum Pro 2 je určený pre stredne vysokých rodičov, ktorí sa pohybujú po meste. Pomerne nízka váha a dobrá manipulovateľnosť umožňujú ovládanie jednou rukou. Obojsmerné športové sedenie možno napolohovať do skoro úplného ľahu a ponúka výber z dvoch vaničiek Matrix Light 2 alebo Micro Pro 2, taktiež môžeš nasadiť aj pôvodné vaničky značky Concord.

Ak chceš niečo športovejšie, tak si určite pozri aj bratský model Jané Crosslight Pro.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally