Poradíš s názvom neznámeho kočíka?

Zodpovedané
10. nov 2022

Dobrý deň,

už dvakrát po sebe som videla dva kočíky rovnakej značky, ale nemôžem si spomenúť aká to bola. Bolo tam určite lomítko, niečo v zmysle ako je napríklad RX/G (inak, neviem ako presne boli tie písmená). Na kočíku bola okrúhla značka na konštrukcii a na nej napísané toto.
Kočík bol čierno - zlatý, konštrukciu mal podobnú Adamex Belissa (rovnako tie tyčky).

Dokážeš zhruba určiť, čo to je za kočík?

Už som pre googlila, ale značku som nenašla.

Ďakujem

Ahoj,

keď sa zameriam na podobné konštrukcie ako má Adamex Belissa, tak si pozri tieto kočíky:

Podobnú čierno - zlatú konštrukciu majú aj značky Kunert, Tako alebo Bebetto. Možno medzi nimi nájdeš ten, po ktorom pátraš.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally