Poradíš športový kočík do lietadla a na cestovanie?

Zodpovedané
23. máj 2022

Ahoj,

chceli by sme kúpiť ľahký a skladný športový kočík pre našu dcérku. Pozdáva sa nám Easywalker Jackey a Anex Air-Z, ktorý je pomerne novinkou. Vonku trávime veľa času, tak aby aj niečo vydržal. Často cestujeme, tak musí byť aj skladný do auta a lietadla. Mal by zvládnuť mesto a aj trošku poľné cesty.

Vieš mi poradiť?

Prípadne aj iný typ kočíka, ktorý by spĺňal moje požiadavky.

Bonusom by bola aj široká škála doplnkov ku kočíku - pohárik, nánožník, pláštenka a pod.

Ďakujem

Ahoj,

Anex Air-Z pridáme do našej Kočíkopédie čo najskôr.

Hoci je Anex podarenou novinkou, tak sa stále prikláňam k Easywalker Jackey. Ten patrí medzi momentálne medzi najlepšie cestovné kočíky na trhu, a to vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu, dobrými jazdnými vlastnosťami i priestrannému sedeniu pre väčšie deti. To je možné nastaviť pohodlne do úplného ľahu. Ide tak o veľmi všestranný kočík, ktorý je vhodný ako na cestovanie, tak aj do mestského terénu.

Pokiaľ by si netrvala na rozmeroch príručnej batožiny, tak odporúčam aj Inglesina Maior. Na svoj typ má veľké kolesá a zvládne tak aj nerovný terén. Zároveň patrí stále k tým ľahším (7,9 kg) a skladnejším kočíkom. Navyše k nemu dostaneš aj zladený nánožník.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte nejakú otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia