Poradíte kočík vhodný na korčuľovanie a beh?

Zodpovedané
11. máj 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom výberu kočíka na beh a korčuľovanie. Vybrala som si Casualplay športový kočík LOOPi CITY + RUNNING. Pozerala som aj Mama Kiddies IRun.

Syn bude mať v júni dva roky a už teraz má 14,5 kg a je vyšší. Píše sa, že nosnosť kočíka je 15 kg. Určite ho využijeme aspoň rok, teda do troch rokov.

Je kilo - dve pri uvádzanej nosnosti problém?

Existuje nejaký s nosnosťou 20 kg?

Ďakujem

Dobrý deň,

kočíky svoju nosnosť uvádzajú vzhľadom k bezpečnosti dieťaťa. Ak je konštrukcia stanovená do 15 kg, je potrebné ju v tejto váhovej kategórii aj využívať.
1-2 kg môže a nemusí robiť problém, ale je to na vašom zvážení.

Kočík ktorý má vyššiu nosnosť a teda až do 34 kg a zároveň vhodný na šport je napríklad Thule Urban Glide 2.

Thule Urban Glide 2

Pripájam Vám aj link, aby ste si ho vedeli pozrieť.

S pozdravom
Kociky.sk