Poradíte otočný športový kočík, ktorý sa dá dať do úplného ľahu?

Zodpovedané
22. okt 2021

Ahoj,

hľadám športový kočík otočný v oboch smeroch. Chcem, aby sa dal dať do úplného alebo aspoň čiastočného ľahu. Mal by zvládnuť mestský terén s rozbitými chodníkmi. Bude používaný pre dieťa od 6 mesiaca do aspoň 2 rokov. Mal by mať dostatočne dlhú striešku.

Aký kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

keďže hľadáme mestský kočík a neudala si iné požiadavky, tak pár kvalitných modelov by sa tu našlo. Aj keď výber je obmedzený a to pre otočný systém, takéto kočíky bývajú zväčša tak do 17 - 22 kg. Ale chápem ťa, pretože ja sama som teraz menila kočík a keďže syn má necelých 9 mesiacov, tiež potrebujem do mesta niečo otočné.

Do mestského terénu je ako stvorený Bugaboo Bee. A či už zvolíš novší alebo starší model, tak neprestrelíš.

Bugaboo Bee 6

Potom určite modely od Cybexu a to väčší Cybex Balios M a menší kolega Cybex Balios S, aj keď v hodnoteniach majú, že hrkocú ja osobne tento model mám a nič také pri správnej údržbe nehrozí. A nie je ani obzvlášť tvrdý, dieťa cíti iba bežné otrasy. Predsa, keď prejdem autom po jame alebo schádzam z obrubníka, tak to tiež cítim.

Cybex Balios M

Cybex Balios S

Mohol by ťa tiež osloviť otočný a praktický model Easywalker Charley, ktorý je určený primárne pre mestský terén.

Easywalker Charley

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally