Poradíte priestranný kočík pre letné babo?

Zodpovedané
15. mar 2021

Dobrý deň,

hľadáme kočík pre bábätko, ktoré sa má narodiť v júli. Chceli by sme dvojkombináciu, pripadne trojkombináciu s kvalitnou autosedačkou, ktorý je ľahký, skladný a zároveň aj priestranný. Aby cez zimu nebol natlačený, keď tam bude fusak.

Kočík bude potrebné vynášať komplet celý na druhé poschodie bez výťahu. Mal by mať kolesá, ktoré vydržia a tlmia rozbite chodníky, vysoké obrubníky a tak isto zvládnu aj prašné lesné cestičky. Chcem, aby mal vetranie a pripadne aj rozšírenú striešku proti slnku.

Cenový limit máme do 600 eur čiže asi budeme musieť urobiť aj nejaké kompromisy.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

poradila by som Vám kočík značky ABC Design a model Salsa 4.

ABC Design Salsa 4

K dispozícií je na trhu podvozok vo variante s penovými kolesami alebo s nafukovacími.
Rozdiel v podvozkoch je vo váhe samotnej konštrukcie. S penovými kolieskami je váha uvedená spolu so športovým sedadlom a to je 12,9 kg. Pri variante s nafukovacími je 14,5 kg. Či jedna varianta kolies alebo druhá, stále ostáva, že podvozok je dobre odpružený a aj na horších cestách Vám dokáže spríjemniť prechádzku.

Tento model má jednu z najväčších hlbokých vaničiek na trhu (vnútorná dĺžka je 79 cm) s predlžiteľnou strieškou. Tieto plusy robia z tohoto kočíka výhodným modelom aj do zimnejšieho obdobia.

Pokiaľ by išlo o športové sedadlo, tak to sa môže pýšiť priestorom, ktorý je luxusný. A aj tu je veľká strieška, ktorá ukryje dieťatko pred vplyvom počasia.

S pozdravom
Dominika