Poradíte súrodenecký kočík pre novorodenca a dvojročné dieťa?

Zodpovedané
19. mar 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom súrodeneckého kočíka. Keď sa bábo narodí, tak dcéra bude mať 2 roky. Ešte spáva vonku v kočíku. Potrebujem kočík, kde sa zmestí a dá sa dať bábo do vaničky. Nechcem korýtkové sedenie. Sedadlá chcem určite vedľa seba. S normálnou váhou, aby sa zmestil aj do auta.

Som ochotná dokúpiť vaničku. Na modely, ktoré sú doporučované a sú na bazári, vaničky už neponúkajú.

Aký kočík mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

v tomto prípade by som vám poradila obzrieť sa po kočíku VALCO BABY Kočík súrodenecký Snap Ultra Duo.

Valco Baby Snap Ultra Duo

Jedná sa o súrodenecký kočík s otočnými športovými sedadlami.

Kočík má cca 13 kg čo ho robí jedným z najľahších v danej kategórii súrodeneckých kočíkov. Ku kočíku je možné objednať aj hlbokú vaničku. Športová časť je do úplného ľahu, výhodou je aj skladnosť kočíka spolu so športovými sedadlami.