Porovnanie kombinovaných kočíkov Zopa Move vs. Moon ReSea pre januárovča - zmestí sa aj budúcu zimu?

Zodpovedané
11. jan 2021

Ahoj,

neviem sa rozhodnúť medzi kočíkmi Zopa Move alebo Moon Resea S. Ide mi o dvojkombinaciu (vajicko mam) - aky je prosim ta medzi nimi rozdiel..? Mestsky kocik, male auto, vytah... dieta sa narodi teraz v januari.

Zmesti sa do tychto mensich rozmerovo kocikov aj na buducu zimu?

Ahoj,

Zopa Move je kočík českej značky, čo si dávajú vyrábať v Číne. Príde mi jednoduchší, ale úplne OK - hlavne za tú cenu.

Zopa Move

Moon ReSea S je zasa kočík nemeckej značky, tiež myslím dovážaný z Číny (aj keď samozrejme rôzni výrobcovia = rôzne nároky na výrobu). Za mňa je tento trochu pevnejší a na dlhšiu dobu.

Moon ReSea S

Oba sú samozrejme funkčne podobné - skôr mestské, skladnejšie. Majú skôr kratšie sedáky, tak možno max. do dvoch rokov, no a nie najdlhšie striešky v ľahu. Oba ti na tvoje používanie, ktoré popisuješ vyhovejú ok. Tak sa asi rozhoduj podľa pocitu a toho, ktorý dizajnovo skôr preferuješ.

Mne osobne príde ReSea taká trochu lepšia, luxusnejšia na pocit (menej lacná, ako Move). Každopádne - určite odvozíš aj ročné dieťatko, čo sa buď zimy týka, ale teda vo vaničke skôr nie (to už asi v žiadnej). Až tú tretiu zimu potom už bude len tak tak a asi pouvažuješ o niečo priestrannejšom neotočnom pre staršie dieťa.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli