Potrebuje 7 mesačné dieťa vložku do kočíka Cybex Balios S 2v1?

Zodpovedané
4. máj 2022

Ahoj,

mám kočík Cybex Balios S 2v1 a potrebovala by som poradiť ohľadom podložky do športovej časti. Syn má 7 mesiacov a má iba 65 cm.

Mám kúpiť ešte novorodeneckú vložku alebo normálnu podložku?

Akú značku?

Máme korýtkové sedenie, tak aby vložka pasovala.

Ďakujem

Ahoj,

určite postačí už klasická podložka. Býva mäkko polstrovaná, takže v nej bude mať aj menšie dieťa pohodlie.

Podložky majú univerzálny strih, takže sa hodia do väčšiny kočíkov, vrátane korýtkového Cybex Balios S 2v1.

Záleží, akú máš cenovú predstavu a aký typ sa Ti páči. Vyberať môžeš z rôznych dĺžok, materiálov aj motívov. Ja rada odporúčam značku Pinkie, ktorá patrí k tým cenovo dostupnejším. Výhodou je ich obojstranné použitie a výber z veľa farebných variantov, takže si vyberie naozaj každý 🙂.

Zaujímavé podložky potom má aj Petite&Mars a o trochu drahšie Beztroska. Ak by si chcela letnú priedušnú podložku, tak odporúčam aj značku Bugaboo.

Ďalej máš možnosť, nechať si ušiť podložku presne na mieru kočíka. Môžeš si vybrať látku, materiál a prípadne ďalšie doplnky k tomu (napríklad chrániče pásov, nepadacia deka, jarný fusak). Skús sa poobzerať po rôznych skupinách na Facebooku, ktoré sa venujú šitiu doplnkov do kočíka. Ja som si tak nechávala šiť už dve podložky a bola som veľmi spokojná.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znovu napísať

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia