Potrebujem adaptéry, aby som mohla vajíčko Britax Römer Baby-Safe i-Size nosiť na konštrukcii kočíka Easywalker Harvey2?

Zodpovedané
30. mar 2022

Ahoj,

mám kočík Easywalker Harvey2 a vajíčko Britax Römer Baby-Safe i-Size.

Potrebujem adaptéry, aby som mohla vajíčko nosiť na konštrukcii?

Tie čo nám odporučili nesedia.

Ďakujem

Ahoj,

áno, na pripojenie vajíčka k podvozku Easywalker Harvey2 sú potrebné adaptéry - viď fotka. Overovala som to ešte na webe výrobcu a vajíčko je s kočíkom skutočne kompatibilné, adaptéry by mali sedieť bez problémov.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia