Prečo je vanička na Baby Jogger City Mini GT2 nestabilná?

Zodpovedané
10. aug 2023

Ahoj,

máme Baby Jogger City Mini GT2 a problém je, že po nasadení vaničky na adaptéry sa vanička mierne hýbe horizontálne. Je to na adaptéroch jemne nestabilné.

Vieš nám pomôcť?

Ďakujem

Ahoj,

jemné hýbanie sa hlbokej vaničky modelu Baby Jogger City Mini GT2 po nasadení na konštrukciu kočíka pomocou adaptérov je bežným javom.

V podstate tento jav čiastočne slúži aj na absorbovanie otrasov, čiže ako dodatočné kvázi pruženie. Plus je to relatívne normálny jav u vaničiek s dvojbodovým systémom úchytu.

Podobné javy bežne opisujú aj iné mamičky. Prečítaj si odpoveď na podobnú otázku, ktorú Ti sem pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally