Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prídavná sedačka ku kočíku Bugaboo Buffalo - nájdem nejakú uni, čo sa pripína na bok?

Zodpovedané
6. feb 2020

Dobrý deň,

chcela by som poprosiť o radu. Máme (kombinovaný) kočík Bugaboo Buffalo, mám 26mesačného synčeka - a keďže mu o chvíľu pribudne súrodenec, chceli by sme kúpiť k nemu malú prídavnú sedačku upínajúcu sa na bok kočíka. Súrodenecky kočík už riešiť nechceme, kedže malý už veľa prejde aj sám, a skejtík sa mi pozdava menej ako bočná prídavná sedačka.

Keď som po tom ale pátrala, našla som oficiálne k nášmu kočíku len prídavný stupienok (skate). Bola by možnosť montáže prídavnej bočnej sedačky k nášmu kočíku - aj inej značky (nemuselo by byť originál príslušenstvo, ak to BGB neponúka)?

Za pomoc veľmi pekne ďakujem 🙂.

Ahoj!

K Bugaboo Buffalo, ale aj celkovo akémukoľvek kočíku, existuje len jeden typ prídavného sedadla na bok použiteľného v podstate univerzálne, a to Buggypod. Je to fajn pomôcka, najmä ak to potrebuješ občasne, ale teda treba s ňou rátať so zhoršenou manipuláciou a niečím na boku, čo mení ťažisko a trochu aj zavadzia. Ja len, že ak to chceš na také fakt že príležitostné zjednodušenie situácie, ok, ale ak plánuješ x mesiacov každodenne voziť dvoch, môže to byť trochu moc.

V takom prípade by som, úplne seriózne, vymenila Buff za BGB Donkey, hoc bazárový - budeš mať mono i double kočík v jednom, vojdeš do dverí, a je konkrétne spravený na také používanie - takže to bude jednoznačne pohodlnejšie i praktickejšie. A neskôr ho určite predáš, je to veľmi obľúbená značka i (oba) modely…

Treťou možnosťou je Bugaboo Comfort Wheeled Board, thda stupienok - skejtík, s tým, že si naň dokúpiš aj sedák. Príde mi to ako dobrý medzistupeň, ak teda medzistupeň musí byť, lebo Donkey mi pravdupovediac, tým že sa dá prerobiť aj na jednomiestny model, príde ako omnoho lepšie riešenie… Ale teda toto, tým že je to robené originál BGB, bude proste držať a sedieť o čosi lepšie, ak teda Buff nechávaš na 100 %…


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli z Modrého Koníka