Priestranný športiak pre veľké dieťa (9 mes. - 15 kg), na dedinu, so super jazdnými vlastnosťami

Zodpovedané
26. mar 2020

Ahoj,

chcela by som pomoc s výberom športového kočíka pre môjho väčšieho syna. Má 15 kg a 9 mesiacov, a preto by som potrebovala kočík, v ktorom bude mať dostatok miesta. A hlavne s dobrými jazdnými vlastnosťami. Kočík na dedinu...

Doteraz sme mali Joolz Hub, ale bojím sa dokedy vydrží :/ je žiaľ hrozne úzky. Ale na druhej strane, jeho jazdné vlastnosti sú skvelé, a preto sa bojím výberu iného kočíka.

Už dopredu ďakujem pekne za užitočnú radu.

Ahoj,

no riadneho obríka máš, držím palce!

K takému dieťatku a požiadavkám preto jednoznačne odporučím jedine kočík s neotočným sedadlom - kvôli šírke a celkovému pohodliu sedenia.

Ja by som osobne vybrala Baby Jogger City Elite kvôli jazdnými vlastnosťami, priestorom pre dieťa, celkovým komfortom i kvalitou a nosnosťou. Nepoznám maminku nespokojnú s týmto kočíkom.

Baby Jogger City Elite

Ale ak by si predsa len aj ty potrebovala niečo menšie, Baby Jogger City Mini GT2 alebo Thule Spring by boli ďalšími v poradí.

Baby Jogger City Mini GT2

Thule Spring

Ak by si mala problém s trojkolkami, kuk aj na lacnejší Britax B-Motion 4 Plus. Tam jazdné vlastnosti budú musieť byť trochu kompromisom - mne tento kočík až tak nesadol. Priestorom aj kolesami by však mal sedieť.

Britax B-Motion 4 Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli