Rozdiel CBX Etu Plus verzus Cybex Eezy S+/Cybex Eezy S+2... Aké tieto športiaky sú? Čo látka?

Zodpovedané
17. feb 2020

Ahoj,

hladam spratny lahky sportovy kocik a pozdava sa mi Cybex Eezy S+ - o tom je uz vela pisane, no objavila som CBX Etu Plus (Comfy Grey) - vyzera ako Cybex. Aky tam je rozdiel? Ten Cybex stoji vyse 300 a CBX len okolo 150. A teraz som objavila novinku Eezy S+ 2 - ten je vacsi, ale je tak maly po zlozeni? A este otazocka - od Cybexu ma odradza ta latka, pride mi krciva, skareda - nevies, aka je v skutocnosti, ked vytiahnes kocik z krabice? Ta denim verzia je tiez taka pokrcena?

Dakujeeem

Ahoj,

CBX Etu Plus je v podstate lacnejšou, jednoduchšou variantou podznačky Cybex-u - CBX. Líšiť sa bude menej detailmi, lacnejšími materiálmi. Ale funkčne mi príde, na tú cenu, veľmi veľmi podarený.

CBX Etu Plus

Eezy S+ je na svoju kategóriu podľa mňa tiež dobrý. A tá látka - áno, bude krčivá, ale to nevidím ako nejaký problém. Veľa nových moderných kočíkov to tak má. Časom sa to narovná a k tomu majú tieto látky veľa fajn vlastností (ľahké no odolné).

Cybex Eezy S+

Eezy S+ 2 vyzerá super, a áno bude stále veľmi kompaktný, aj keď o málinko väčší - ale ešte nie je na trhu a budeme si na neho musieť nejaký čas počkať.

Cybex Eezy S+²

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli