Rozdiel medzi kočíkmi Britax Go Big 2017, Britax Go Big 2018 a Britax Go Big 2019

Zodpovedané
26. dec 2018

Dobrý deň!
Prosím, je medzi Britax Go Big 2017, Britax Go Big 2018 a Britax Go Big 2019 nejaký rozdiel? Ďakujem pekne za odpoveď!
Dominika

Ahoj,

obvyklé rozdiely medzi jednotlivými ročníkmi, a to nielen čo sa týka modelu Britax Go Big zahŕňajú update-y farieb na výber, prípadne použitých materiálov a občas malé detaily. Aktuálnejší rok v názve ti nezaručí lepší kočík - často to dokonca menia skôr predajcovia, aby kočík znel novšie a modernejšie, bez potreby akejkoľvek zmeny. Ak nejaký rozdiel je, obvykle sa tým predavač pochváli v popise.

Britax Go Big

Tu predsa len rozdiel nájdeš, a to konkrétne vo vynovenom modele Britax Go Big2, ktorý vyšiel pre rok 2018. Takže skôr ti radím všímať si tú dvojočku v názve (môže vyzerať aj takto: Go Big²), pretože tá indikuje, že sa jedná o novší, vylepšený model. Konkrétnymi zmenami sú najmä rúčka potiahnutá koženkou - takže nehrozí popukanie gumy, ako u staršieho Go Big, a tiež vyzerá lepšie a je komfortnejšia; a ďalej vylepšené kolesá so štýlovým bielym okrajom.

Ku Britax Go Big dodávajú tiež vaničku so šiltom, zatiaľ čo v kombinovaných setoch Britax Go Big si obvykle dostala vaničku základného modelu Go bez šiltu.

Britax Go Big2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli