Skladný kočiar pre 18 mesačné dieťatko

12. feb 2019
Zdravím,

hľadám kočiar pre 18 mesačného chlapca, ktorý by bol skladný a vošiel do auta a nezabral celý kufor. Niečo, čo by sa po zložení dalo prenášať a zároveň to nie je bugina. Taký do mesta aj na dedinu. Sú také športiaky alebo vymakané buginy? Mám Quinny Zapp Xtra a Bugaboo Cam2, ale tie mi zaberú v kufri auta dosť miesta. Ďakujem krásne za odporúčania značiek,alebo typov 🙂
Ahoj!

Z takých ozaj menších a tak, aby mal aj kvalitné kolesá z gumy, by som ja osobne vybrala GB Qbit+. Je extrémne skladný a kompaktný, pritom však pohodlný a kolesá sú na jeho kategóriu kvalitné a väčšie, než je bežné.

Ak toto nie je to, čo si hľadala, ale skôr rýchloskladný športiak s ozaj skôr terénnejším výkonom, odporučím jednoznačne Baby Jogger City Mini GT. Po zložení je dostatočne kompaktný, ale zároveň zvládne aj náročnejšie povrchy. Okrem toho by som zvážila Valco Snap 4 Sport s nafukovacími kolesami - je to jeden z obľúbených ľahkých kočíkov, ktorý vďaka nafukovacím kolesám aj čosi prejde. A má aj popruh na prenášanie cez rameno. Možnosťou je tiež Joie Litetrax Air.
Polož anonymnú otázku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli