Skladný kombinovaný kočík (aj vanička?), ako-tak aj do terénu, do 400 eur (bazárový)

Zodpovedané
2. dec 2019

Ahoj Eli,

chcela som ťa veľmi pekne poprosiť o radu ohľadom kombinovaného kočíka, ktorý nezaberie veľa miesta a prejde aspoň ako-taký terén. Ide mi najmä o miesto v aute, keď bude používaná ešte vanička, ktorá zaberie nemálo miesta. Možno skladacia vanička?

Cenovo tak do 400€ pri bazárovom kočíku...

Ďakujem veľmi pekne za radu! 😘

Ahoj,

ja by som v prvom rade zvažovala Concord Wanderer, resp. Concord Camino, ak bude novší Camino v bazárovej ponuke.

Concord Wanderer

Concord Camino

Samotný kočík/konštrukcia nejaký ten terén prejde, plus vanička Scout je extrémne kompaktná, čo jednoznačne využiješ. Okrem toho, relatívne ťažký, no po odňatí kolies fakt malý by bol aj ozaj terénny Jané Crosswalk, čo z baáźáru zonieš isto tiež. Odporučím k nemu Micro či Nano skladacie vaničky. Ja by som zvážila aj ABC Design Salsa 4 s veľkou, no skladacou hlbokou korbou a potom aj možnosť síce v športovej časti neotočného, ale inak všestranného a praktického Casualplay LOOPi s kolesami Allroad (a možnosťou vymeniteľných náprav podľa potrieb).

Jané Crosswalk

ABC Design Salsa 4

Casualplay LOOPi Allroad

Ono, ja sa snažím nájsť nejaký kompromis terénnosti a skladnosti, ale možno by naozaj stálo za to zvážiť skôr neotočný model, ktorý obvykle býva skladnejší. No a taký s väčšími kolesami je napríklad Britax B-Motion 3 Plus.

Britax B-Motion 3 Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli