Splní Babystyle Hybrid Ezy Fold moje požiadavky?

Zodpovedané
16. máj 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Babystyle Hybrid Ezy Fold.

Aké máš skúsenosti s golfovým kočíkom Babystyle Hybrid Ezy Fold?

Odporučila by si ho?

Hľadám ľahký (do 7 kg), skladný golfák so spojenou rukoväťou, predĺženou strieškou, stredná cenová trieda (240 - 320 eur).

Ďakujem

Ahoj,

veľmi záleží na aký účel kočík potrebuješ.

Babystyle Hybrid Ezy Fold patrí medzi najobľúbenejšie cestovné kočíky. A presne na cestovanie, na dovolenku či kratšie presuny ho odporúčam 🙂. Ponúkne nízku hmotnosť (6,2 kg), kompaktné rozmery po zložení, automatické skladanie, možnosť ľahu aj polohovanie nôh, predlžovaciu striešku s náhľadovým okienkom a zaujme aj svojim vzhľadom.

Ak by si chcela viac všestrannejší kočík, tak odporúčam aj Easywalker Jackey. Ten je priestrannejší a má aj lepšie jazdné vlastnosti, bez problému zvládne aj funkciu hlavného kočíka. Nevýhodou je o niečo málo vyššia hmotnosť - 7,5 kg.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia