Športiak Mamas&Papas Armadillo (XT) - je skladný do menšieho kufra auta, keď je taký priestranný?

Zodpovedané
15. okt 2020

Ahoj,

chcem si kupit sportovy kocik Mamas&Papas Armadillo / XT. Len mam mensi kufor. Vzhladom k tomu aky je priestranny a vhodny pre vacsie dieta, je aj skladny?

Ahoj,

M&P Armadillo a Armadillo XT sú ozaj priestranné mestské športiaky. A skladajú sa na placku. Ten pomer priestoru a zloženého rozmeru je jedna z ich najväčších výhod a vysvetľuje aj vyššiu cenu, aj mestskejší charakter kolies a kočíka. Takže odpoveď je áno, je skladný. Sú aj skladnejšie, ale aj omnoho väčšie modely a každopádne vojde aj do menšieho kufru. Veď si kufor premeraj, miesto na balíček 76 x 57 x 26 tam určite mať budeš.

Mamas&Papas Armadillo

Mamas&Papas Armadillo Flip XT

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli