Športiak otočný v oboch smeroch, odpružený, s nafukovacími kolesami, skladajúci sa spolu so sedadlom

Zodpovedané
18. júl 2019

Dobrý deň.

Hľadám športový kočík pre mojho synceka. Podmienka je, aby bol otočný v oboch smeroch, skladal sa dokopy (konštrukcia spolu so sedacou časťou) a mal nafukovacie kolesá a bol odpružený. Existuje niečo také? Poprípade recenzia na Bomimi Bastien Air?

Ahoj,

Bomimi Bastien Air je určite kočíkom, ktorý ti plus mínus spĺňa to, čo by si si želala. Celkovo, ak hľadáš cenovo nenáročné riešenie a vyššia váha/menšia skladnosť ti až tak nevadia, je to dobrá voľba.

Bomimi Bastien Air

Ďalšími podobnými kočíkmi by boli obľúbený Bebetto Nico.

Bebetto Nico

Alebo Dorjan Via (tam je to otázne s tým skladaním).

Dorjan Via

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli