Šporťák-nafukovacie kolesá, sedenie v oboch smeroch. Poraďte

inac
11. jan 2010

Ahojte maminy,

marne brazdim po nete, neviem najst kocik, ktory by mal velke nafukovacie kolesa aj do terenu a zaroven sedacku, ktora sa da nasadit v smere aj proti smeru jazdy.
Poradte, prosim!

marfic
11. jan 2010

novy Jane slalom 2010, ale je to trojkolka

inac
autor
11. jan 2010

Na Slalome ide sportova sedacka aj proti smeru jazdy? To som nevedela..

dosa
11. jan 2010
dosa
11. jan 2010

v novej kolekcii uz pojde

kubinkov
11. jan 2010
ivika18
11. jan 2010

Mně se líbí quinny freestyle, teutonia spirit s3 nebo mutsy 4rider. Jané 2010 podle mě nic moc.

myskin
11. jan 2010

Gesslein F6, sporťák čtyřkolka, kolečka můžou být nafukovací nebo tvrdá, vpředu jsou vyměňovací malá otočná za velká do terénu. Jsme s ním spokojení, po městě máme vpředu malá a na hory nebo když je taková kalamita jako dnes tak velká. F6 má taky zvýšený podvozek což se v terénu hodí.

myskin
11. jan 2010

A korbička jde otočit a taky má přehazovací rukojeť.

susik77
11. jan 2010

quinny freestyle plne zodpoveda poziadavkam...tiez sme o nom rozmyslali, len predavacka v obchode nam povedala, ze ho nikto nechce, ze vraj je uzky

dosa
11. jan 2010

quinny freestyle je momentalne aj moj sen, pasiem po nom, ale novy nechcem kupovat, kedze mame uz gesslein f6 a ten je tiez super, a jazdenych je na predaj veeeeelmi malo. mne sa nezdal uzky, taky ako kazdy iny kocik podobnych parametrov.

myskin - ja mam na gessleine zadne kolesa nenafukovacie (preto som ho tu neuviedla, kedze inac chcela nafukovacky) daju sa kupit aj nafukovacky?

kubinkov
11. jan 2010

http://www.eshopbaby.cz/katalog/freestyle-3-xl-...
Tady píší, že je sedačka široká 30 cm, což je normální, ale délka opěrky 49 cm je velmi slušná.

myskin
11. jan 2010

Dosa, nám při nákupu dali na výběr. Jestli nafukovačky nebo tvrdý. Kupovali jsme v prodejně Duha v Pardubicích. Doufám že si to s těmi kolečky dobře pamatuju 😀 , zájemci ať si to radši ověří telefonicky v Duze.

dosa
11. jan 2010

jaaaaj, pardubice su moooc daleko. na sk je v bratislave vyhradny dovozca, tak sa spytam tam, skoda ze som to nevedela skor, radsej by som volila nafukovacky, ale aj tak si potrebujem dokupit nejake "suciastky". hrozne sa mi paci ta gulata strieska na novych modeloch 2010, tak normalne zvazujem, ze by som si ju kupila, keby sa dala osadit na tento kocik 🙂

myskin
11. jan 2010

Ta kulatá stříška je parádní, pokud by šla nasadit na kočár chci ji taky 😀

hanybany
11. jan 2010

Potvrzuji 🙂 Máme Quinny Frestyle a super 🙂 Je fakt, že náš malej je špageta, dlouhej a hubenej 😀

blanka.k
11. jan 2010

Také máme Quinny freestyle (zatím s ním jezdím maximálně po obýváku) , v obchodě jsme přeměřovali a srovnávali , ono asi mate to, že je třeba oproti Quinny Buzz nebo Speedi takový "vycpaný a vypolstrovaný" 😅 , ale z Frestyle je od této značky nejvíc dělaný do terénu. 😉

zumka
12. jan 2010

My máme implast bolder švorkolesový,má nafukovacie kolesá a sedačka sa dá otáčať do protismeru,je aj priestranný-dcérka sa tam v pohode zmestí aj s fusakom a ešte má miesto 🙂 🙂 🙂

marcela72
13. jan 2010

Mám Mutsy 4rider a sice jde dát sporťák po i proti směru jízdy ale... Když je sporťák proti směru jízdy, tak nejde kočár složit, takže se musí sundavat ta sportovní nástavba a taky ta stříška. Nástavba je dole přidělaný sucháčem, který se musí taky oddělávat a když jsem si chtěla vyjet takhle za chumelenice, tak jsem zjistila, že mi na kočár pořádně nesedí pláštěnka, když ho mám takhle otočený, takže to chce fakt zkusit rovnou v obchodě! My toho prohlídli spoustu a nakonec jsme vybrali Mutsy. Jo a jestli chceš vyloženě terén, tak 4rider má sice nafukovací kola, ale nemá je odpružený! Je to kočár spíš hlavně do města a na lehčí terén občas, určitě ne denně. Já bydlím ve městě plus chodíme občas na výlety, tak jsem zvolila tento, protože zase je na něm super, že se otočí na místě.

tilly
13. jan 2010

uz to tu bolo, ale quinny freeszyle 3XL comfort... mam, odporucam... 100% spokojnost, ale neriesim vahu (nevlacim ho po schodoch), skladnost (do auta ho nemusim skladat, mame velke auto, len ho zabrzdim a nalozim), velkost (nechodim vytahmi)...

keminek
13. jan 2010

Quinny freestyle. Dítě i dvouleté se tam vejde úplně normálně, to je zbytečné strašení, viděla jsem několik užších sporťáků a mrňavých. Tenhle je normální. Dlouhý uvnitř (na leh) asi 100 cm 😉 Váha 15 nebo 16 kg je dost, ale má výborné těžiště, takže se dobře zvedá i s dítětem. Pokud dítě leží, tak se zvedá dobře až moc. Ovládání velmi dobré. V diskuzích supr recenze a i prodavačka říkala, že jí to říkají všichni vč. šéfa, že je to do terénu fakt držák. Sedajda otáčet jde, ale pouze bez dítěte. Složit jde i se sedačkou, ale dá se vycvaknout, pak to není tak těžké. V kufru zabere místa dost tak či tak. Bouda lze překlápět úplně dopředu (vítr atd.), ale při překlápění cvaká. Má ruční brzdu. Kola nafukovací. Dobré ceny ojetin. Mínus je hlavně ta váha, která se neprojeví normálně za jízdy, ale při nakládání do kufru nebo jízdě do kopce už teda jo. To je znát každé kilo.

keminek
13. jan 2010

a pasuje na něj pomocí adaptérů maxi cosi (to je ta, co má spolu s romerem dva ++ za bezpečnost)

cerkris
14. jan 2010

aj cortina trojkolka sa dá otáčať v semre aj proti smeru jazdy a máš na výber 2 typy kolies nafukovacie a j umelé

susik77
14. jan 2010

Ahojte, tak mozno mi predavacka chcela cielene predat Peg Perego GT3, lebo mi ho vychvalovala a naopak Quinny freestyle vobec nedoporucovala. Neviem preco, kvoli cene asi nie, lebo som sa zaujimala aj o teutoniu spirit a ta je drahsia...a tiez mi ju nedoporucila

tigri
15. jan 2010

Bertini X6 ma zadne kolieska nafukovacie, predne plastove a otocnu sedacku

tilly
16. jan 2010

s freestylom sa jazdí aj s ťažším dieťaťom veľmi dobre, neviem, prečo ti ho nedoporučila... ja som maximálne spokojná a to mám pár kočíkov odskúšaných 😅

susik77
18. jan 2010

Tilly, nakoniec ideme do Freestylu, hm, neviem fakt, dokonca ma od neho odhovarala dalsia pani co byva blizko nas...
ale nam vyhovuje, ma vsetko co chceme aj cena super. len som sa chcela spytat, ze ked si bola s nim spokojna, preco chces ist do teutonie-ako si pisala predtym? ci len vyskusat nieco ine? Pretoze aj nad teutonkou som uvazovala, akurat nas odradza, ze za tu cenu je dost maly-u nas asi tak do 2 rokov odhadujem...

senja
18. jan 2010

Mutsy Urban Rider - uzasna ctyrkolka. Zvladla i jizdu v zavejich 😉

tatkom
19. jan 2010
kubinkov
20. jan 2010

Viděla jsem sportovní sedačku na bertini a byla fakt mrňavá. Tu teda doporučit nemůžu.

soanpe
20. jan 2010

já bych ted po zkušenostech šla do Peg Perego gt3
je dokonalý, ale ted už dojedu starej a na léto jdu do golfek 😉