Športiak pre 1-ročiaka do mesta, hlbší kolmejší sed, mesto + zima

Zodpovedané
19. okt 2020

Ahoj!

Chcela by som vymeniť aktuálny Joolz Hub (nepáči sa mi plytké sedenie ani tenkosť látky na zimu). Hľadám niečo váhovo a skladnosťou porovnateľné či lepšie, nemusí byť otočný, ale chcem hlbší sed, môže byť sed aj v pravom uhle. Malý ma 13 mesiacov, 9 kg. Určený primárne do mesta na dlažbu a na nadchádzajúcu zimu.

Ďakujem za tipy 🙏

Ahoj,

úplne pravý uhol ti nemôžem sľúbiť, takých (neotočných) športiakov je pomerne málo. Budem sa snažiť aspoň o nie vyslovene šikmý sed. Ja osobne, najmä čo sa týka nosnosti, priestoru, výdrže, ale aj schopnej ovládateľnosti a kolies zvládnucich aj nerovnosti, by som vyberala určite Baby Jogger City Mini GT2. Viem, trojkolka - taká športovejšie vyzerajúca, ale je to čistý dizajn, funkčnosť 100%. Preto aj u na dizajn zameraných mamičiek na západe je fakt dosť obľúbený. A nebudeš na dlažbe hrkať, keďže je to ozaj kvalitnejší kočík.

Baby Jogger City Mini GT2

Ak by si bola úplne že proti, mojím ďalším tipom by bol asi niečo ako Baby Monsters Alaska, ktorý na zimu získal vcelku vydarený zimný facelift. Ale je to o dosť jednoduchší, menej prepracovaný kočík. S tým treba rátať, preto si pozri materiály pred kúpou, alebo si ho objednaj cez eshop, lebo materiály/látky (tie základné) sú tam také špecifické.

Baby Monsters Alaska

Ďalej by som poradila pozerať na TFK Dot 2, čo je zasa taký špeci kočík, ale jazdne príjemný a vydrží aj mestské rozbité chodníky.

TFK Dot 2

A posledné inšpirácie,
ABC Design Okini, Nuna Tavo, prípadne X-Lander X-Go. Ale rukoväťou je tento model skôr pre nižšiu mamičku.

ABC Design Okini

Nuna Tavo

X-Lander X-Go Buggy

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli