Športový/golfový kočík Britax B-Lite - je vhodný na cestovanie a bežné presuny pre osemmesačné?

Zodpovedané
18. jún 2020

Dobry den,

Je kocik Britax B-Lite vhodny ako kocik na cestovanie a do mesta na bezne presuny, aj pre 8mes. babo?

Dakujem

Ahoj,

vynovená verzia Britax B-Lite je vcelku podarený kočík. Kedysi B-Lite predávali ako obyčajné golfky. Ale posun k spojenej rúčke (a tým k jednoručnému ovládaniu), peknej váhe a skladnosti, ako aj sedadlu s úplným ľahom a bočným odvetrávaním je za mňa veľmi pozitívny. Je to taký jednoduchý a pritom nie nudný ľahký športiak s vlastnosťami skôr golfiek. V podstate ti môžem voľbu odobriť. Pre tú ležiacu polohu, fajn striešku a priestor tak akurát môžem povedať, že aj pre osemmesačný je to v poriadku možnosť.

Britax B-Lite V2

Britax B-Lite

Akurát ťa budem varovať pred tým, že si treba uvedomiť, že naozaj ide o ľahký kočík, skladný, s malými kolesami. Čiže bude vhodný presne na cestovanie a mestské presuny, ale nenáročné, žiadne strašné terény ani nič náročnejšie s ním v pohodlí nedáte. Ísť s ním k doktorovi, do obchodu, na ihrisko, na výlet je však absolútne v poriadku.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli