Športový kočík aj do terénu (tank ako BGB Buffalo), ale s nekorýtkovým - klasickým sedením

Zodpovedané
25. júl 2019

Ahoj,
mam kocik Bugaboo Buffalo, ale chcela by som aj kocik s ne-korytkovym sedenim. Potrebujem daco do terenu, ale aby to bolo podobne Buffalu - lebo to je tank ktory prejde vsetko. A este hladam len sportovy kocik, nie kombinaciu.

Ahoj,

ak potrebuješ ozaj tank, pohodlný na jazdu aj v teréne, tak určite pozri najprv po Britax Go Big2 - za mňa v podstate jednoznačná voľba. Pohodlný, super pruží, ovládanie jednou rukou.

Britax Go Big2

Okrem neho potom kuk aj na Emmaljunga NXT90 F či jeho užší, inak rovnako funkčný náprotivok NXT60 F. Výborné, odolné a terénne kočíky s dlhou životnosťou a dlhou ložnou plochou.

Emmaljunga NXT60 Flat

Emmaljunga NXT90 Flat

Posledným by bol hybrid polohovateľný klasicky aj korýtkovo Jané Crosswalk.

Jané Crosswalk

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli