Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

Britax B-Motion 3 Plus (prípadne štvorkolesová verzia B-Motion 4 Plus) je určite jedným z najvhodnejších kandidátov na rozbité chodníky a iný náročnejší terén. Je tiež mimoriadne priestranný, a kvôli týmto vlastnostiam tiež pomerne robustný. S tým treba rátať, ako aj so šikmejším sedením pre dieťa. Ak ti to priveľmi nevadí, mohol by ti naozaj dobre poslúžiť. Rúčka je nastaviteľná, tak aj ako vyšší rodičia by ste to mali zvládnuť.

Ak Valco, tak na horší terén jedine verziu s nafukovacími kolesami Valco Snap Sport (prípadne vyšší a priestrannejší Snap Sport Trend Tailormade, ktorý by bol lepšou voľbou) - napriek tomu rátaj so skôr mestským kočíkom, ktorý ťa však poteší ozaj nízkou váhou.

Ja by som určite zvažovala aj Joie Mytrax Flex Signature, ktorý je priestraný a vďaka odpruženiu kolies aj sedadla pohodlný naozaj na rôznych povrchoch. Nie je z najľahších, ale pri jazde to nejak nepocítiš.

Čo je najlepšia voľba dosť závisí od tvojej priority. Je ňou nižšia váha? Ja by som v tom prípade šla do Valco Snap Trend. Je to skôr masívnosť a terénny výkon? Britax bude tvojím kamarátom. Joie je zasa voľbou pohodlia dieťatka i rodiča, kvôli kope vymakaných detailov a vymožeností.