Športový kočík, aj na spanie, pre dvojročné dieťa - bazárový, k starým rodičom

Zodpovedané
7. feb 2020

Dobry den,

chcela by som poradit ohladom sportoveho kocika, ktory planujeme kupit z druhej ruky a vyuzivat u starych rodicov na dedine, kde su rozbite chodniky. Syn ma sice 1,5 roka, ale je to vacsie dieta a rad si pospi v kociku.

Doma mame Petite&Mars Street - kocik je fajn, no uz na pohodlne spanie mu je len tak tak. Moze to byt aj vacsi kocik, nemusi byt uplne skladny. V okolo na bazare som zatial nasla Concord Fusion a Britax B-Agile. Poprosim vas nazor na tieto kociky prip. ake by ste nam este odporucali.

Dakujem

Ahoj,

čo sa týka ložnej plochy verzus kvality aj po používaní, tak za mňa absolútne získa prvenstvo Concord Fusion. výborná voľba presne na používanie, aké popisuješ.

Concord Fusion

Britax B-Agile 4 je naopak slabší čo sa kvality/výdrže používaných týka, plus na spanie. Kvôli vypučiteľnej opierke nôh nie je za mňa ideálny. A tie kolesá na rozbité chodníky - nie. Ak tak potom Britax B-Motion Plus, ak nájdeš bazárový za dobrú cenu, ten to zvládne skôr (a má aj polohovanie nôžok).

Britax B-Agile 4

Britax B-Motion 4 Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli