Športový kočík Be cool Quantum, alebo aký iný ľahší otočný model?

Zodpovedané
8. máj 2019

Ahoj,

páči sa mi športový kočík Be cool Quantum, len ho nepoznám. Oplatí sa za tu cenu - môžes mi o ňom napísať viac, respektíve poradiť iný ľahší otočný športový kočík?

Ďakujem

Ahoj,

Be cool Quantum nie je zlý, ale je to dosť mestský kočík s nie tak úplne extra priestranným sedadlom. Pre menšie dieťa je úplne ok, aj keď skôr by som ho odporučila v kombinácii, kedy sa oplatí viac a aj sa viac využije.

Be cool Quantum

Ak hľadáš ľahší mestský športiak, možno by som skôr pozerala po Cybex Balios S, Cybex Balios M, GB Beli Air 4, Moon ReSea, Jané Kendo či Valco Snap Ultra Trend.

Cybex Balios S

Cybex Balios M

GB Beli Air 4

Moon ReSea

Jané Kendo

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli