Športový kočík Britax Go Big2 s vložkou Emitex od narodenia - je to dobrý nápad?

Zodpovedané
17. feb 2020

Ahoj.

Chcem kúpiť Go Big2, bábätko bude júnové, ako aj prvý syn - a ten bol od septembra v športovom v ľahu otočený ku mne úplne v pohode. Preto rozmýšľam, ze kúpiť len športiak, bez vaničky, tento kočík ide do úplného ľahu. A doma máme redukčnú vložku zn. Emitex, ktorú by som používala počas prvých mesiacov, v športovej časti v ľahu. Myslíš, že by to šlo? Či radšej siahnuť aspoň po tej vložnej taške?

Doma máme jeden kočík s vaničkou, aj vajíčkom, no je to vyslovene tvrdý mestský kočík, preto už nechcem ďalšiu vaničku, no zároveň si neviem predstaviť ísť všade s týmto tvrdým kočíkom. Viem, že bábätko v ľahu v športovej časti môže byť od narodenia, len konkrétne v tomto kočíku som vždy v športovej časti videla len väčšie deti.

Ďakujem pekne za odpoveď. 🙂

Ahoj,

Britax Go Big2 najmä pre letné bábätko by som si aj ja pravdepodobne zadovážila bez vaničkovej časti, alebo by som to minimálne zvažovala.

Nie som si 100% istá tou Emitex vložkou - či bude držať dostatočne dobre v tom pomerne veľkom sedáku, aby novorodencovi dala dostatočnú oporu. Možno stojí za to zájsť do nejakého obchodu a odskúšať to. Ak áno, super, choď do toho, som za! Ak nie, ja osobne by som si zakúpila asi tú vložnú vaničku/tašku. Je mäkká a lepšie uskladniteľná. Aj mimo nej sú však možnosti - Stokke vložka napríklad je super.

Takže chválim výber kočíka, prístup k riešeniu pre letné dieťatko a ostáva len skúšať a dať na svoj pocit 😉

Britax Go Big2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli