Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Športový kočík, čo sa na dedine nerozhegá, ľahko skladný - namiesto Jané Crosswalk

Zodpovedané
5. aug 2019

Ahoj Eli,

chcela by som ťa požiadať o radu. V súčasnosti používam Jané Crosswalk, ktorý mi veľkosťou a vlastnosťami vyhovuje. Avšak jeho negatívum je veľmi rýchle rozheganie. Preto si chcem kúpiť ešte jeden športový kočík. Skôr niečo menšie ako Jané. Mal by byť hlavne pohodlný pre dieťa (7 mesiacov). Vhodný hlavne na dedinu, ale pekný aj do mesta 🙂 a ľahko skladný do auta. Kočík, ktorý by časom plnohodnotne nahradil Jané.

Ďakujem

Ahoj!

Ak chceš presný opak tvojho rozhegavého Jané Crosswalk - teda kočík ozaj pevný, čo vydrží, ja osobne by som brala Emmaljunga NXT60 F. To sú tak pevné kočíky… a zložíš ho, ak potrebuješ, na ozaj minimálny rozmer.

Áno, jedná sa o kočík drahší, ale zasa tak odolný a pevný, že vydrží aj x detí (dokonca sa s double adaptérom dá využiť aj pre dve deti naraz). Plusom je aj fakt, že je priestranný - v kategórii otočných na veľa priestranných kočíkov nenatrafíš.

Okrem neho z otočných vypichnem ešte City Versu GT, resp. staršiu Baby Jogger City Premier.

Okrem neho by som pozrela aj nejaký neotočný - napríklad ABC Design Okini mne osobne príde podarený, a s dlhou ložnou plochou. Baby Jogger City Mini GT2 by bol tiež skvelým kandidátom. Spomeniem aj Greentom Upp.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.